222 781 690, 724 203 923
infolinka 800 100 137
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás 222 781 690  |  724 203 923

Provozování automatů - kompletní zajištění občerstvení

1

Individuální péče o každého zákazníka

Každý z nás má jiné požadavky a potřeby. Proto hned ten první krok je také ten nejdůležitější pro vaši budoucí spokojenost. Ať už se rozhodnete pro nákup automatu nebo zajištění občerstvení a služeb naší společností, vždy se společně s Vámi pokusíme najít ideální řešení.

Zajištění špičkového občerstvení

Pokud se nechcete starat o zajištění občerstvení a pitného režimu, nechte to na nás. Jsme připraveni pro vás provádět kompletní obsluhu, údržbu a servis automatů, zásobování surovinami a to vše za přísného dodržování hygienických předpisů. V oblasti služeb pro klienta jsou našimi hlavními partnery společnosti AG Foods, J.J.Darboven, Nestlé, CocaCola, Pepsi Cola, 4Snack a Crocodille.

Profesionální automaty

Automaty značek NECTA a RHEA Vendors to je tradice, kvalita a mnoho možností pro vás. Přejete si nápoj instantní nebo z čerstvě mleté kávy, do vlastního hrnečku nebo jen pohárek z automatu, malý kelímek nebo kávu s sebou, chcete automat do kuchyňské linky nebo samostatně stojící, s placením hotovostí nebo bezhotovostním systémem ? Ať jde o malou či velkou kancelář, výrobní podnik, státní organizaci nebo veřejné prostory, všude tam stroje naší společnosti vždy pokryjí potřeby klientů k jejich spokojenosti.

Servis

Náš tým servisních techniků je připraven se o své klienty rychle a kvalitně postarat. V případě poruchy se v maximálně krátké době staráme o její odstranění. Samozřejmostí je bezplatná servisní linka 800 100 137.

Péče o zákazníka

V případě potřeby jsme připraveni rozšířit, upravit nebo vyměnit sortiment nabízených produktů dle přání zákazníka. Vy určujete jaké produkty si budete kupovat! Ve spolupráci s našimi partnery připravujeme prezentace nových výrobků a trendů v oblasti rychlého občerstvení. Dále pravidelně připravujeme spotřebitelské soutěže o hodnotné ceny.


Prodejní automaty

Potravinové automaty

Automaty na vodu a sodovku

Kde nás najdete?
Prohlédnout mapu