222 781 690, 724 203 923
infolinka 800 100 137
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás 222 781 690  |  724 203 923

Provozování automatů - kompletní zajištění občerstvení

1

Individuální péče o každého zákazníka

Každá společnost nebo jedinec poptávající naše služby  má jiné požadavky a potřeby. Proto hned ten první krok je také ten nejdůležitější pro vaši budoucí spokojenost a naši vzájemnou spolupráci. Je důležité najít optimální řešení jak v segmentu nabídky teplých a studených nápojů, tak i v  zajištění  nabídky drobného občerstvení formou baget, sendvičů, sladkého i slaného pečiva a cukrovinek.

Zajištění špičkového občerstvení

Pokud se nechcete starat o zajištění občerstvení a pitného režimu pro vaše zaměstnance nebo klienty,  nechte to na nás. Jsme připraveni  provádět kompletní obsluhu, údržbu a servis automatů několikrát týdně  a to vše za přísného dodržování hygienických předpisů. a v příznivých cenách. Zajišťujeme také provoz kancelářských automatů, výdejníků vody a sodobarů.

Profesionální automaty

Automaty značek NECTA a RHEA Vendors,  to je tradice, kvalita a široká nabídka  možností. Přejete si nápoj instantní nebo z čerstvě mleté kávy, do vlastního hrnečku nebo jen pohárek z automatu, malý kelímek nebo kávu s sebou, chcete automat do kuchyňské linky nebo samostatně stojící, s placením hotovostí nebo bezhotovostním systémem ? Ať jde o malou či velkou kancelář, výrobní podnik, státní organizaci nebo veřejné prostory, všude tam stroje naší společnosti vždy pokryjí potřeby klientů k jejich spokojenosti.

Rychlá a pohodlná platba

Samozřejmostí je pro nás pohodlí vás, vašich zaměstnanců a zákazníků při platbě v našich automatech. Umožňujeme jednoduché a rychlé placení věžnými placenými kartami nebo předplacenými "stravenkovými" čipovými kartami Sodexho a Ticket restaurant.

Servis

Náš tým servisních techniků je připraven se o své klienty rychle a kvalitně postarat. V případě poruchy se v maximálně krátké době staráme o její odstranění. Samozřejmostí je bezplatná servisní linka 800 100 137.

Péče o zákazníka

V případě potřeby jsme připraveni rozšířit, upravit nebo vyměnit sortiment nabízených produktů dle přání zákazníka. Vy určujete jaké produkty si budete kupovat! Ve spolupráci s našimi partnery připravujeme prezentace nových výrobků a trendů v oblasti rychlého občerstvení. Dále pravidelně připravujeme spotřebitelské soutěže o hodnotné ceny.


Prodejní automaty

Potravinové automaty

Automaty na vodu a sodovku

Kde nás najdete?
Prohlédnout mapu