222 781 690, 724 203 923
infolinka 800 145 000
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás 222 781 690  |  724 203 923

Provozování automatů - kompletní zajištění občerstvení

1

Individuální péče o každého zákazníka

Každá společnost nebo jedinec poptávající naše služby  má jiné požadavky a potřeby. Proto hned ten první krok je také ten nejdůležitější pro vaši budoucí spokojenost a naši vzájemnou spolupráci. Je důležité najít optimální a jednoduché řešení jak v segmentu nabídky teplých a studených nápojů, tak i v zajištění  nabídky drobného občerstvení formou baget, sendvičů, salátů, sladkého i slaného pečiva a cukrovinek.

Zajištění špičkového občerstvení

Pokud se nechcete starat o zajištění občerstvení a pitného režimu pro vaše zaměstnance nebo klienty,  nechte to na nás. Jsme připraveni do vašich prostor instalovat nejmodernější prodejní automaty  a zajistit kompletní obsluhu, údržbu a servis automatů několikrát týdně. Toto vše za přísného dodržování hygienických pravidel  a v příznivých cenách. Zajišťujeme také provoz kancelářských automatů na teplé nápoje, výdejníků vody a sodobarů.

Profesionální automaty

Automaty značek NECTA a RHEA Vendors,  to je tradice, kvalita a široká nabídka  možností. Přejete si nápoj instantní nebo z čerstvě mleté kávy, do vlastního hrnečku nebo jen pohárek z automatu, malý kelímek nebo kávu s sebou, chcete automat do kuchyňské linky nebo samostatně stojící, s placením hotovostí nebo bezhotovostním systémem ? Ať jde o malou či velkou kancelář, výrobní podnik, státní organizaci nebo veřejné prostory, všude tam stroje naší společnosti vždy pokryjí potřeby klientů k jejich spokojenosti.

Rychlá a pohodlná platba

Samozřejmostí je pro nás pohodlí vás, vašich zaměstnanců a zákazníků při platbě v našich automatech. Umožňujeme jednoduché a rychlé placení kartami EC/MC nebo předplacenými "stravenkovými" čipovými kartami Sodexo,Ticket restaurant a Benefit Plus.

Servis

Náš tým servisních techniků je připraven se o své klienty rychle a kvalitně postarat. V případě poruchy automatů se v maximálně krátké době snažíme  o její odstranění. Samozřejmostí je bezplatná servisní linka 800 100 137.

Péče o zákazníka

V případě potřeby jsme připraveni rozšířit, upravit nebo vyměnit sortiment nabízených produktů dle přání zákazníka. Vy určujete jaké produkty si budete kupovat !  Ve spolupráci s našimi partnery připravujeme prezentace nových výrobků a trendů v oblasti rychlého občerstvení. Pravidelně připravujeme spotřebitelské soutěže o hodnotné ceny.


Prodejní automaty

Potravinové automaty

Automaty na vodu a sodovku